Мета:
Основною метою кінофестивалю “Початок” є допомога підростаючому поколінню у формуванні творчого світогляду; підвищення інтересу до створення кінофільмів (ігрових, анімаційних, документальних), орієнтованих на дитячу та молодіжну аудиторію, а також залучення дітей та молоді до кіномистецтва. Розвиток співробітництва в галузі дитячого та молодіжного фестивального руху.
Завдання фестивалю:
  • залучення дітей до створення фільмів, які розкривають і пропагують загальнолюдські цінності;
  • встановлення і розвиток зв'язків між дітьми з різних куточків України;
  • знайомство з професіоналами вітчизняного кінематографа;
  • обмін досвідом та підвищення загального професійного рівня учасників;
  • виховання моральності, патріотизму та активної громадянської позиції учасників;
  • виховання нового покоління кінематографістів.

Початок – гра слів, яка одночасно дає визначення початку будь-якої справи – життю, творчості, успіху, та в той же час це плід рослини, кукурудзи.

Кукурудза символізує родючість, та розмноження одиничного зерна, ідея зародження і зростання, розвиток будь-якої потенційної можливості , в нашому випадку - ідеї, таланту, творчості.
З зерна ідеї зароджується пагонець, який на благодатному ґрунті зростає та розвивається і приносить свої плоди успіху та визнання.
Незліченна кількість зерен – це креативні ідеї, з яких в прогресії зростають інші, та ведуть до великого успіху і слави.
Одночасно, стилізований початок кукурудзи, нагадує глобус землі з паралелями та меридіанами означає безмежність можливостей автора, та те, що для фестивалю і творчості не має кордонів.
Колір зачіски та самої кукурудзи перегукується з національними кольорами прапору України, що вказує на його походження.
Попкорн – як один з кінцевих продуктів для споживача, що символізує фільми та самих глядачів. Одночасно, як ми знаємо з іноземних фільмів, попкорн – це обов’язковий атрибут усіх кінотеатрів, при перегляді картин.

Як виникла ідея

Логотип створений дочкою Юлією (12) та батьком Сергієм Перепьолкіними.  У сімейному колі при живому обговоренні можливої ідеї та символу фестивалю вхопились за слово, яке в українській мові має декілька  значень, і це слово було саме "початок". Так кожен із нас взяв до рук олівця та спробував накидати варіанти, і як результат з’явився логотип, який виправляли та доповнювали, але основа залишилася  Юліна, а напис "Початок" виконано рукою сина, Влада, який в той час був першокласником.

Покази фільмів проходитимуть під час мовно-медійної літньої школи 3-14 чеврня 2019 року.   

Місце проведення: місто Марганець, вул. Садова 18.