Журі

Мар'яна Малина

Голова журі

Автор серії книжок та сценаріїв, неодноразовий лауреат Міжнародного конкурсу “Коронація Слова”. Міністерством освіти України романи Маріанни Малиної “Фіолетові діти” та “Випалений шлях” рекомендовані для позакласного читання учням 9-го класу.

 

Нікіта Тимощук

 

Автор короткометражних та анімаційних фільмів. Учасник багатьох міжнародних кінофестивалів, лауреат, володар Гран-Прі. Учень 11-го класу. м.Київ.

 

Юля Перепьолкіна

 

Автор логотипу фестивалю “Початок”. Багатогранна особистість з великою кількістю захоплень та інтересів. У своєму активі вже має багато нагород та відзнак за творчість. Навчаєтьсяі у  7-му класі Марганецькій гуманітарній гімназії ім. Т.Шевченко.

 

Катерина Рижій

 

Науковий співробітник кафедри управління інформаційно-освітніми проектами КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти", автор і координатор обласних конкурсів дитячої медіатворчості, автор збірника п'єс та сценаріїв для дітей "Чудові лаштунки", сценарист.

 

Анна Смірнова

 

Сценарист кіно і телебачення. Працювала сценаристом у детективно-драматичному серіалі "Сни", має досвід роботи у телевізійних проектах, які транслювалися на телеканалах СТБ, Інтер, Перший національний. Є одним із переможців конкурсу сценаріїв "Своє кіно - 2", проведеного Асоціацією "Сприяння розвитку кінематографії в Україні - дивись українське!".

 

Тая Кабаєва 

 

Режисер авторських і комерційних анімаційних проектів, аудіо-візуальних перформенсів та арт проектів у VR. Викладач курсу «Відеоблоггінг» для дітей.