Конкурсна програма

Категорія A (любителі)

 

  • Метелики | Еббі Бойс | Анімація | США | 2018 | 02'14"
  • Лисиці | Пауло Піна, Лукас Лопес, Ніло Морейра | Анімація | Бразилія | 2017 | 02'39"
  • Саме дрібниці мають значення І Джуліан Кульмей | Анімація | Німеччина | 2017 | 3'
  • Мій новий рік | Архип Варфоломеєв | Анімація | Російська Федерація | 2016 | 2'
  • Джунглі бабуїнів | Річард Бюрстром | Анімація | Швеція | 2016 | 2'10"
  • Ліс дракона | Річард Бюрстром | Анімація | Швеція | 2017 | 9'
  • Гніздо скарбів | Джой Тієн, Еллісон Боткін, Майк Бурбо | Анімація | США | 2014 | 5'9"
  • Зак і веселка: друзі | Наталія Пріст| Анімація | Великобританія | 2014 | 5'24"
  • Знаки | Олексій Молотков | Анімація | Швейцарія | 2018 | 2'20"
  • Легенда про Кривий Ріг | Анімація | Україна | 2018 | 1'35"
  • Big Booom | Анімація | Україна | 2018 | 3'59"

Категорія B (дитячі студії)

 

  • Шукайте його!| Сара Кокс | Анімація | Великобританія | 2016 | 2'
  • Інша сторона шоу | Бакачі Сеньки | Фантастика | Хорватія | 2015 | 7'46"
  • Коко в Камбоджі | Коко Велан | Документальний фільм | Австралія | 2017 | 3'21"
  • Рокенрол | Яніна Крицька | Експериментальний | Білорусь | 2017 | 7'42"
  • Пошук загубленої сім'ї | Ізольд Асал, 7 дітей + 10 студентів | Анімація | Німеччина | 2017 | 6'29"
  • Пригоди пляшки води | Роберт Макартні | Анімація | Канада | 2018 | 4'
  • Казки сутінок | Мері Сміт | Анімація | Ірландія | 2018 | 3'41"
  • Пташка та гусінь | Уманов Михайло (7 років) | Анімація | Україна | 2018 | 3'01"
  • Пустиня | Анна Мішкова| Анімація | Україна | 2018 | 2'46"
  • Сірість | Дар’я Додон | Анімація | Україна | 2018 | 7'17"
  • Блакитна піраміда | Поліна Корнюшенко | Анімація | Україна | 2018 | 4'50"
  • Як завести кошеня| Студія “Веснянка”, керівник Олександра Якимець | Анімація | Україна | 2018 | 3'13"
  • Обійняти дерево| Сергій Яценко | Україна | 2018 | 15'27"

Категорія C (професіонали)

 

  • Синя вишня | Натан Юревічіус | Анімація | Австралія | 2017 | 5'
  • Мотузки | Педро Солі Гарсія | Анімація | Іспанія | 2014 | 10 '
  • Етнофобія | Жан Жонга | Анімація | Албанія | 2016 | 14'20"
  • Сімейний відпочинок | Фабіан Гісслер | Фантастика | Німеччина | 2017 | 9'21"
  • Морозиво - Сім літ морозива любові | Даніела Опп | Анімація | Німеччина | 2017 | 12'18"
  • Аліса дорослішає | Даніло Замбрано | Фантастика | Ірландія | 2017 | 3'58"
  • Йоганн | Франка Браун | Фантастика | Німеччина | 2017 | 9'23"
  • Залишити відбиток | Крістіна С. Нерландія | Анімація | Великобританія | 2016 | 5'14"
  • Лимон і чорна бузина | Ілія Кокардо | Анімація | Великобританія | 2017 | 2'41"
  • Могу і Перол | Цунео Года | Анімація | Японія | 2018 | 8'32"
  • Наївний друг | Індіра Адіті Рават | Фантастика | Індія | 2017 | 5'10"
  • Лялька мотанка | Джастін і Крістін Шак | Фантастика | США | 2017 | 4'12"
  • Роза на Місяці | Панна Хорват-Молнар | Анімація | Угорщина | 2017 | 2'25"
  • Савабона | Лунджело Кузвайо | Фантастика | Південна Африка | 2015 | 10'18"
  • Художник і малюк | Сасан Дуліпуди, Діпак Чандрамохан, Шарлотта Брун | Фантастика | Індія | 2017 | 3'25"
  • Собака і маленька птах | Адріан Балута | Анімація | Румунія | 2011 | 2'45"
  • Вишивальниці | Юлія Велютін | Анімація | Бразилія | 2017 | 2'59"
  • Велика пригода Манеля і Чарівних Зубочисток | Ксавьє Піжуан | Фантастика | Іспанія | 2015 | 13'35"
  • Крила уяви | Артур Феліпе Філь, Жоау Маркос Насіменто | Анімація | Бразилія | 2017 | 13'19"
  • Фінгермен |  Іван Шоха  | Анімація | Україна | 2017 | 5'44"
  • Велика Гора |  Анастасія Супрун  | Експериментальний | Україна | 2017 | 14'