Команда

Міжнародний дитячий кінофестиваль "Початок" проходить за підтримки голандського кіно-хабу CineSud та La Gata Productions.

 

Марія Кривощокова

Директор фестивалю

 

Анна Дем'яненко

Генеральний продюсер

 

Ірина Єщенко

Редактор

 

Кожанова Антоніна

Координатор медійної школи

 

Ольга Романовська

Координатор мовної школи

 

 

Консультативна рада

 

Оксана Волошенюк

Голова підкомісії з кіноосвіти Національної спілки кінематографістів України, член ФІПРЕСІ ( Міжнародна асоціація кінопреси), наук. співробітник відділу екранно-сценічних мистецтв і культурології\ ІМФЕ ім.М.Рильського, автор програм з посібнків з медіаосвіти, рекомендованих МОН.

Любов Найдьонова

Доктор психологічних наук, член-кореспондент НАПН України, заступник директора з наукової роботи, завідувачка лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.
 

Вікторія Піщанська

Доцент кафедри  філософії КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти", кандидат культурології, доцент, науковий консультант експериментальної роботи всеукраїнського рівня "Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику" та науковий керівник експерименту обласного рівня "Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання".
 

Згадаємо, як пройшов Марганецький Кінофестиваль!

Дякуємо за фотографії фотографам Павлу Цунiку, Владі Пазюк, Олександру та Юлії Коваль.